Aukštaitijos regiono sąskrydis

Aukštaitijos regiono sąskrydis

 

Linksmai ir nuotaikingai Molėtuose, nuostabioje sodyboje "GREY Houses Molėtai" praūžė Lietuvos regionų partijos Aukštaitijos regiono skyrių sąskrydis.

 Sąskrydį organizavo Molėtų skyrius , ir daugumos Vilniaus raono skyriaus dalyvavusių narių nuomone jis pavyko puikiai. Mūsų skyrius yra dar pakankamai jaunas, todėl šis susitikimas suteikė mums galimybę artimiau susipažinti. Kaip jau buvo aptarta mūsų skyriaus grupėje, norėjome parodyti, kad Vilniaus rajono skyrius atlaikė visas negandas ir yra sutelktas ir organizuotas.  Esame dėkingi skyriaus nariams, kurie atvyko dieną prieš sąskrydį ir padėjo sąskrydžio organizatoriams, bei suruošė Vilniaus rajono skyriaus palapinę. Malonu, kad sąskrydyje dalyvavome su kepuraitėmis , ant kurių jau buvo Vilniaus rajono skyriaus simbolika, ir buvome atpažįstami bendroje dalyvių minioje.

Visi mūsų skyriaus dalyviai liko sužavėti Molėtų skyriaus susitelkimu ir atsidavimu organizuojant šį sąskrydį ir negailėjo jiems pagyrimų ir gerų žodžių. Esame dėkingi LRP vadovybei ir Molėtų skyriaus pirmininkui Egidijui Veršeliui, kuris įdėjo daug pastangų ir jėgų, kad mums visiems būtų linksma.  Bendravimas, partijos pirmininko Jono Pinskaus sveikinimo kalba, Žydrūno Savicko organizuojamos sportinės rungtys,  Dainiaus ir jo komandos pagamintas troškinys ir šaltibarčiai, muzika, šokiai neleido liūdėti nei vienam sąskrydžio dalyviui. Kaip ir buvo žadėta, Vilniaus rajono skyrius pagavo žuvies ir išvirė puikią žuvienę, kuri kitą rytą ne vienam naktinėtojui atstatė jėgas.

Sąskrydžio metu paaiškėjo ir tikrosios mūsų partijos vertybės, tai šeima, nes didžioji dauguma dalyvių buvo atvykę tiesiog šeimomis, artumas ir bendrystė,- nes visi Aukštaitijos skyriai ir dirbo, ir  šventė , ir ilsėjosi drauge. Jautėsi ir LRP atsakingojo sekretoriaus V.Kamblevičiaus rūpestis, kuris perėjo per visas skyrių stovyklavietes ir įsitikino , kad visi įsikūrė gerai ir patogiai, vyko pastovus bendradarbiavimas su sąskrydžio organizatoriais.  

Kas link mūsų skyriaus, tai pasirodo turime savo stipruolę,- Mariją Ruzgienę, kuri nugalėjo visas varžoves ir užėmė pirmąją vieta 8 kg svarmens laikymo rungtyje. Visi skyriaus nariai noriai dalyvavvo įvairiose rungtyse ir konkursuose, o organizatoriai apdovanojo juos medaliais ir dovanomis.  Taigi sąskrydį vertiname, kaip labai pavykųsį.

Gaila, kad dalis skyriaus narių negalėjo atvykti į sąskrydį, tačiau tikimės sulaukti jų kitąmet.

 

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!