Ž. Pinskuvienė: Lietuvos regionų partijos sąrašas Europos Parlamento rinkimams patvirtintas

Ž. Pinskuvienė: Lietuvos regionų partijos sąrašas Europos Parlamento rinkimams patvirtintas

„Atvirumas ir drąsa veikti.“ Su tokiu šūkiu į Europos Parlamento rinkimus žengia dar jauna, bet sparčiai stiprėjanti Lietuvos regionų partija (toliau – LRP), patvirtinusi reitinguotą kandidatų sąrašą.Kaip jau skelbta anksčiau, sąrašą vesti patikėta vienai iš stipriausių šalies savivaldos lyderių, partijos pirmininko pavaduotojai, Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei.

Pasak jos, kaip nacionaliniu mastu, taip ir Europos Sąjungoje, stiprinti regioninę politiką būtina. Ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių perspektyvoms dažnai koją kiša regioninė atskirtis, kurią dar labiau gilina socialiniai, ekonominiai, švietimo, sveikatos sistemų netolygumai. Tad ir Europos Parlamento rinkimams besirengiantys Lietuvos regionų partijos atstovai yra pasirengę laikytis šios krypties. „Esu tikra, kad iš kitų politinių jėgų išsiskiriame aiškiais prioritetais, iš kurių svarbiausi – regioninė bei vertybinė linija. Tai mus vienija ir buria į drąsią komandą, pasiruošusią atstovauti Lietuvos žmonėms Europos Parlamente. Kas mane pažįsta, puikiai žino, kad veiksmo bus,“ – teigė savo atvirumu ir drąsa kelti į viešumą neteisybę, kalbėti apie didžiausias problemas bei imtis veiksmų sprendimams pasižyminti politikė.

Lietuvos regionų partijos Europos Parlamento rinkimų sąraše – net 22 kandidatai.

Jame – ir žinomi veidai, patyrę nacionalinės politikos atstovai, Seimo nariai, vienmandatininkai, Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus, buvęs Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, savo patirtimi Europos Parlamente su kolegomis dalijasi ir dabartinis europarlamentaras Stasys Jakeliūnas, parlamentaras Zenonas Streikus, O sąrašo pagrindą sudaro visų šalies regionų atstovai, dauguma jų – savivaldybių tarybų nariai: Linas Memys, Martinas Leščiauskas, Giedrė Pavasarytė, Aurelija Jonikaitė, Sigitas Kancevyčius, Beata Valungevičienė, Justina Dirsienė, Gintaras Kasputis, Lina Samulytė, Gintarė Sakalauskaitė, Danguolė Ruginytė-Norvaišė, Eduardas Šablinskas, Dalia Skeberdienė, Oskaras Jankauskas, Gintaris Petrėnas, Laura Radzevičiūtė, Aneta Grabauskaitė-Koryznė.

„Lengva nebus. Lietuva į Europos Parlamentą deleguoja tik 11 atstovų, todėl vien partijos iškelto tikslo, noro bei tarybos įpareigojimo neužtenka. Labai tikimės žmonių palaikymo ir kviečiame į gyvus susitikimus, kurių, kaip ir iki rinkiminės kampanijos, organizuosime tikrai gausiai visuose šalies regionuose,“ – po LRP tarybos sprendimo sakė Ž. Pinskuvienė.

 

Lietuvos regionų partijos sąrašas Europos Parlamento rinkimams

 1. Živilė Pinskuvienė
 2. Andrius Palionis
 3. Stasys Jakeliūnas
 4. Zenonas Streikus
 5. Linas Memys
 6. Martinas Leščiauskas
 7. Giedrė Pavasarytė
 8. Aurelija Jonikaitė
 9. Sigitas Kancevyčius
 10. Beata Valungevičienė
 11. Justina Dirsienė
 12. Gintaras Kasputis
 13. Lina Samulytė
 14. Gintarė Sakalauskaitė
 15. Danguolė Ruginytė-Norvaišė
 16. Eduardas Šablinskas
 17. Dalia Skeberdienė
 18. Oskaras Jankauskas
 19. Gintaris Petrėnas
 20. Laura Radzevičiūtė
 21. Aneta Koryznė
 22. Jonas Pinskus.

 

 

 

 

 

 

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!