Facebook grupė

Facebook grupė

Norime pranešti, kad dauguma skyriaus narių bendrauja Facebook privačioje grupėje, sukurtoje specialiai 

šiam tikslui. Kieno facebook paskyros buvo žinomos visi turėjote gauti pakvietimus į šią grupę. Suprantama, kad šiuo metu yra atostogų metas, tačiau renkamės į sąskrydį, kuriame susipažinsime su kitų Lietuvos regionų partijos skyrių nariais. Jo metu, visiškai neįpareigojančioje aplinkoje,  galėsime aptarti ir savo skyriaus reikalus. Po truputį, tačiau skyriaus veikla ima aktyvėti, todėl , jei jau nepavyksta arvykti į sąskrydį , prisijunkite prie skyriaus grupės, kurioje gausite visą Jums aktualią informaciją. Kaip jau minėta, prisijungimas į grupę yra galimas tik skyriaus nariams, todėl reikės palaukti, kol Jūsų prisijungimą patvirtins skyriaus pirmininkas ar pavaduotojas. 

Ši grupė buvo sukurta siekiant, pagreitinti komunikaciją su visais skyriaus nariais, bei pastebėti aktyviausiuosius. Paštas iš kurio visa informacija siunčiame skyriaus nariams, kartais nuo per didelio išsiųstų laiškų kiekio yra blokuojamas internete, todėl dauguma laiškų patenka į Šlamšto katalogus ( SPAM ) . Bendraudami grupėje, sutaupytumėme daug laiko.  Nedaug skyriaus narių prisijungė ir prie šios svetainės narių skilties , kur bėje ir skelbiama aktuali informacija. Laiškai su prisijungimo duomenimis yra išsiųsti į Jūsų asmeninius elektroninius paštus. Jei turite klausimų ar pageidavimų susisiekite kontaktuose pateiktu numeriu ir viską Jums paaiškinsime. O kol kas mobiliuoju telefonu nuskanavę šį kodą, turėtumėte būti nukreipti į mūsų grupę.

Skanuokite mobiliuoju

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!