XIII tarybos posėdis

XIII tarybos posėdis

Vakar, balandžio 24 dieną, Širvintose  įvyko tryliktasis Lietuvos regionų partijos tarybos posėdis.  Širvintos regionų partijos narius

pasitiko švariomis, tvarkingomis ir išpuoselėtomis gatvėmis. Miestelis sutvarkytas ir jame jaučiamas rūpestis jo gyventojais, už ką galima tik pagirti jo merę Živilę Pinskuvienę, vėl stulbinančia persvara ir jau pirmąjame ture išrinkta į šį postą. Tarybos posėdis vyko erdviame ir gražiame Širvintų kultūros centre,  Jame dalyvavo Lietuvos regionų partijos tarybos nariai iš visų Lietuvos partijos skyrių. 

Posėdžio metu buvo aptarti  2023 metų savivaldos rinkimų rezultatai, įvertinta skyrių veikla, aptarti tolimesni veiklos planai.  Partijos pirmininkas Jonas Pinskus pasveikino naujai išrinktus skyrių pirmininkus ir įteikė jiems atminimo dovanėles. Atminimo dovanomis buvo pagerbti ir 2023 metų savivaldos rinkimuose į savivaldybių tarybas visoje Lietuvoje išrinkti partijos nariai. Po iškilmingos dalies buvo aptarti einamieji klausimai dėl partijos sąskrydžio organizavimo. Balsavimu paskirta eilinio ataskaitinio rinkiminio LRP suvažiavimo data ir darbotvarkė.

Baigiantis posėdžiui buvo pareikštos padėkos prie partijos veiklos reikšmingai prisidėjusiems nariams, įteiktos simbolinės atminimo dovanėlės. 

Ačiū Širvintoms už posėdžio organizavimą ir šiltą priėmimą. 

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!