Svetainės forumas

Svetainės forumas

Kad būtų lengviau bendrauti ir išreikšt savo nuomonę Vilniaus rajono skyriaus nariams yra sukurtas svetainės FORUMAS, prie kurio gali prisijungti svetainės

naudotojai. Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyriaus nariai šiuo metu yra registruojami į svetainę ir gauna laiškus su registracijos patvirtinimu ir prisijungimo duomenimis. Jei esate skyriaus narys, tačiau dar negavote prisijungimo, kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir jums bus išsiųstas prisijungimas.  Registruoti svetainės nariai prisijungę galės matyti informaciją ir naujausias naujienas skirtas tik skyriaus nariams.  Forume, galėsite komentuoti, pateikti pasiųlymus, gauti atsakymus į iškilusius klausimus.  Kadangi skyriaus narių skaičius sparčiai didėja, susisiekti su kiekvienu asmeniškai telefonu, tampa sudėtinga. Be to artėja ataskaitinis rinkiminis skyriaus susirinkimas, todėl dar iki jo reikia aptarti daug klausimų, o susirinkti visiems kartu yra sudėtinga dėl atostogų, darbo laiko ir kitų objektyvių priežasčių.  Jei visgi kils klausimų dėl registracijos ir prisijungimo, galite teirautis telefonu +370 658 35790 .

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!