Ko dar imsis valdantieji, kad išliktų valdžios laive?

Ko dar imsis valdantieji, kad išliktų valdžios laive?

Generolas Valdas Tutkus
Ko dar imsis valdantieji, kad išliktų valdžios laive? Kiek dar žemai galima pulti? Ar tikrai tikslas patenkina priemones? Štai tokie klausimai pastaruoju metu iškyla stebint viešąją erdvę.
Negi tikrai manoma, kad mūsų žmonės nieko nesupranta, nieko nemato? Ką turiu omenyje? Keli pastebėjimai Jūsų pamąstymams.
Prieš kelias dienas per „Žinių radiją“ klausiau dviejų žymių „asmenybių“ - Bruverio ir kito. Atsiprašau, pavardės nepamenu. Gal ne toks jau ir žymus? Mąstė apie Vilniaus mero rinkimus. Maždaug taip - kandidatai aiškūs: yra tik trys - dabartinis vicemeras Valdas Benkunskas, konservatorius, Mykolas Majauskas – konservatorius (tiesa, lyg ir buvęs). Visai neaišku, kaip ten Artūras Zuokas „įsitrynė“? Ir kur dingo Raskevičius? Pasak „politologų“, Vilniuje tarp kandidatų daugiau nėra nei asmenybių, nei lyderių. Be abejo - Seimo nariai, valstybės tarnautojai, verslininkai... kur jiems, vargšams, iki Bruverio ir panašių – tikrų asmenybių ir lyderių? Apie Kauno žmones, kaip supratau iš laidos, visai nėra ko kalbėti - juk jie neišmanėliai, vatnikai ( turbūt visi). Neklauso žymių žinovų, už ką reikia balsuoti. Visai be moralės – na, dauguma. Kauną sulygino su kažkokiu Rusijos miesteliu, tipo kazladojevo (tikrai neatsimenu paminėto pavadinimo). Tai gal geriau iš viso uždrausti kauniečiams balsuoti? Tiesiog paskirti Bruverį, ar tą kitą jo kolegą, ir viskas iš karto sudemokratės, nes balsavimas - ne kauniečiams. Jie demokratiją ne taip supranta. Dar toks Mažvydas Jastramskis pasipainiojo. Žino žmogus, kas ko nori, ko nenori, kas kaip mąsto, kaip vilniečiai balsuos. Na, ekstrasensas, ne kitaip. Tačiau visus perspjovė Lauras Bielinis. Tai jau viršūnė. Staiga sužinojau, kad politika - tai verslas, ir žmonės ten veržiasi tik tam, kad skirstytų kitų žmonių pinigus, o Lietuvai tarnauti niekas nenori. Sąžiningų, suprask, Lietuvoje nėra (na, aišku, išskyrus jį patį ir kitus jau paminėtus). Čia tai geras. Kitaip sakant, renkant, reikia galvoti, kuris ims mažiau. Gal ponas L.Bielinis galėtų kokią lentelę pasiūlyti? Na, su procentais. Tiesa, pamiršo šios dienos valdančiuosus paminėti. Įdomu tie, pasak Bielinio, po kiek ima? Taigi, pavyzdžių galima pasiūlyti begalę. Paminėjau tik tuos, kurie, mano manymu, jau visas ribas peržengia. Tai vadinasi psichologinės operacijos, įtaka ir nuomonės formavimas (neaišku tik, po kiek už tai „asmenybės“ ima ?). Viskas gana paprasta. Situaciją suprask taip: - Be konservatorių – asmenybių nėra, tarp jų konkurentų lyderių nėra. Vadinasi, balsuoti daugiau nėra už ką. - Visi, kas eina į politiką, vagys (na, aiškun išskyrus valdančiuosius), taip, kad iš viso nėra ko eiti balsuoti. Tiesa, jų kontingentas (nenoriu žmonių įžeidinėti sugalvodamas savo epitetus) ateis 100%. Kiti neis ir viskas bus kaip reikia. 
- Visi, kas žada ką nors keisti, – pažadukai, tik dabartiniai ne. Vadinasi, nieko keisti ir nereikia. - Išvada peršas paprasta: atmušti norą ką nors keisti - juk, pasak tų..., „dulkė esi, vis tiek nieko nepakeisi“.  Valdantieji savo požiūrį į Lietuvos žmones parodė iš karto po rinkimų, nurodę mums mūsų vietą. Tik aš su ta vieta nesutinku, nes matau ir nusipelniau kitos. Manau, nesutinka ir Lietuvos žmonės (verti pagarbos ir pasitikėjimo). Tikiu Lietuvos Tauta. Tikiu Mūsų žmonėmis. Mes jau ne kartą įrodėme, kokie stiprūs ir vieningi esame, kaip sugebame susivienyti, kai reikia, grėsmės akivaizdoje. O šiandien reikia, šiandien yra grėsmė ir reikia ateiti į rinkimus – VISIEMS! Juk sprendžiame savo ir savo vaikų ateitį. Tai negi leisime tiems ... ir toliau mus išnaudoti? Negi leisime visokiems bruveriams, bieliniams, jastramskiams ir panašiems (matyt, ne už dyką) mus mulkinti ir aiškinti, kad balta - tai juoda? Nesuprantu, kam iš viso jų klausyti? Kelkis, Lietuva, kaimynai, sesės, broliai! Kelkis ir eik balsuoti už tuos, kuriais tiki, o ne už tuos kuriuos perša!

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!