Nemenčinės skyriaus susirinkimas

Vilniaus rajono skyriaus reorganizacija: sukurti trys skyriai ir prijungtas Šalčininkų rajonas, sudaryta koordinacinė taryba

Pasikeitus Vyriausiosios rinkiminės komisijos nustatytoms apygardų ribomis, Vilniaus rajono teritorija buvo padalinta į keturias rinkimines apygardas  Tai : Pietinė, Riešės, Nemenčinės ir Šalčininkų-Vilniaus rinkiminės apygardos. 
Reaguodama į tai, Lietuvos regonų partijos taryba nusprendė kurti Vilniaus rajono koordinacinę tarybą, o Vilniaus rajono skyrių padalinti į keturias dalis, pagal rinkiminių apygardų ribas. Per šių metų sausio mėnesį buvo įsteigti nauji skyriai.  Steigiamuosiuose - rinkiminuose skyrių susirinkimuose išrinkti skyrių pirmininkai ir atstovai į Vilniaus rajono koordinacinę tarybą.   Skyrių pirmininkais tapo:
Vilniaus rajono Pietinis skyrius :          Beata Kozlovskienė
Vilniaus rajono Riešės skyrius:            Nerijus Svitojus
Vilniaus rajono Nemenčinės skyrius:  Oskaras Jankauskas
Šalčininkų - Vilniaus skyrius:               Daiva Filipovičienė.
 
Taip pat įvyko ir pirmasis Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono koordinacinės tarybos posėdis, kurio metu koordinacinės tarybos pirmininku išrinktas Oskaras Jankauskas. Jo pavaduotoja bendru pritarimu tapo Daiva Filipovičienė.  Šiuo metu vyksta sukurtų skyrių plėtra. į Lietuvos regionų partijos gretas prisijungia vis daugiau narių, o pati partija jau tampa viena didžiausių Lietuvoje. 
Tačiau nors Vilniaus rajono skyrius ir skilo į keturis atskirus skyrius, mes vis tiek llikome viename ir tame pačiame rajone, todėl vieni kitiems padedame ir dirbame kartu.  Prisijungti prie mūsų skyrių veiklos vis dar galite užpildę anketą, O jei norite savo JAU SUMOKĖTŲ mokesčių dalimi paremti mūsų skyrių  tikslingai nukreipdami juos mūsų veiklai sužinokite, kaip tai padaryti, ČIA.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!