Darbas rinkiminėse komisijose

Darbas rinkimų komisijose: Siūlome dalyvauti rinkimų procese ir užtikrinti skaidrius rinkimus

Šiemet Lietuvoje rinkimų metai. Vyks net treji rinkimai : Prezidento, Europos parlamento ir seimo rinkimai.  Siekdami užtikrinti sklandų rinkiminių apylinkių darbą, kviečiame iniciatyvius ir neabejingus Vilniaus rajono gyventojus dalyvauti apylinkių rinkiminių komisijų darbe. Darbas apmokamas.
Pagrindinės darbo dienos apylinkių rinkiminėse komisijose yra išeiginės, nes kaip tik tuomet yra rengiami rinkimai.  Siūlome jums praplėsti savo akiratį ir dalyvauti rinkiminių apylinkių darbe komisijų nariais.  Komisijų nariai sudaromi iš skirtingų Lietuvos partijų atsovų, taip siekiant išlaikyti rinkimų skaidrumą ir teisėtumą.
Vilniaus ir Šalčininkų rajonuose yra beveik 108 rinkiminės apylinkės, todėl siūlome tapti šių apylinkių komisijos nariais nuo Lietuvos Regionų partijos. 
Rinkimai vyks šiomis dienomis:


2024 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimai

2024 m. birželio 9 d. rinkimai į Europos Parlamentą

Asmuo kandidatuojantis į Rinkiminės apylinkės komisijos nario pareigas privalo:

Būti Lietuvos Respublikos piliečiu,
Turėti vidurinį ar aukštesnį išsilavinimą,
Neturėti teistumų.
 Stengiamės parinkti apylinkes šalia Jūsų namų, kad nereikėtų toli vykti. Tiesa, rinkimų dieną darbas užtrunka iki tol, kol apylinkėje suskaičiuojami visi rinkėjų balsai.
Jei atitinkate šiuos reikalavimus, kreipkitės telefonu +370 658 35790 , elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tiesiog užpildykite anketą.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!