Partijos numerio sąraše traukimas

Partijos numerio sąraše traukimas

Jau rytoj 2023m sausio 11 dieną Lietuvos respublikos Seime Lietuvos regionų partijos atstovai Živilė Pinskuvienė ir mūsų skyriaus kandidatė į Vilniaus rajono mero postą Jūratė Rusteikė burtų keliu trauks numerius, kurie bus Lietuvos reginų partijos numeris per Savivaldos rinkimus 2023.

Šie burtų keliu ištraukti skaičiai nustatys, kokia tvarka bus išdėstytos partijos 2023 metų kovo 5 dienos rinkimuose į savivaldą. Kaip jau žinote, Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius šiuose rinkimuose iškėlė veiklią, energingą ir ryžtingą komandą. Su jos nariais ir jų programomis galite susipažinti šioje svetainėje.  Numeris yra tik skaičius, svarbiausia ,- tai darbai kuriuos mūsų skyrius yra pasiryžęs nuveikti.  Šiuose rinkimuose pateikėme programas, kuriose nesisvaidome populistiniais pažadais, kaip kiti rinkiminės kampanijos dalyviai. Stengiamės akcentuoti tas sritis , kuiose jaučiame, kad galime kažką keisti ir gerinti.  Nežadame trijų baseinų Vilniaus rajone, ar 100 kilometrų asfaltuoto kelio. Žinome tik tai, kad esame pasiryžę sąžiningai dirbti savo rajono ir jo gyventojų naudai.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!