Ignitis, LG ir registrų centro auditas

Ignitis, LG ir registrų centro auditas

„Ignitis grupė“ uždirba šimtamilijoninius pelnus ir išsimoka milijoninius dividendus, o gyventojams šiuo sudėtingu ekonominiu laikotarpiu ir toliau brangsta elektra bei dujos, nors pasaulinėse rinkose laukiama pastarųjų kainos kritimo.
Registrų centras nemokamai naudojasi savivaldybių žinioje esančiomis patalpomis, tačiau tiek iš fizinių, tiek iš juridinių asmenų ima mokesčius už kiekvieną popieriuką ir dar trumpina regionuose esančių skyrių darbo laiką.
„Lietuvos geležinkelių“ vadovai per mėnesį uždirba 8 – 10 tūkst. eurų, gauna milijonus iš valstybės, tačiau teigia patiriantys nuostolių, todėl jau atleido ir tūkstančio neuždirbančių 1600 eilinių darbuotojų.
Matydami tai, su Andriumi Palioniu Seimui pateikėme nutarimo projektą, kuriuo siekiama pavesti Valstybės kontrolei iki 2024 m. gruodžio 1 d. atlikti išsamų minėtų įmonių auditą. Šį siūlymą vienbalsiai remia ir Lietuvos regionų partijos taryba.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!