Atleidžiami paštininkai, kyla pristatymo kainos

Atleidžiami paštininkai, kyla pristatymo kainos

400 į gatvę išmestų žmonių;
55,6 mln. eurų – tiek siekia vienos valstybinės įmonės pusmečio pajamos;
Tai - Lietuvos pašto informacija.

Jau nekalbu apie tai, kad pensijos žmonėms nuolat vėluoja.
Beje, valstybinės įmonės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją šiemet siekė 10 mln. eurų, kai pernai nuostolis buvo 0,6 mln. eurų.
Akivaizdu, kad įmonė pradėjo dirbti pelningai, tačiau, nepaisant to, ji ne tik į gatvę išmetė žmones, bet ir toliau tikslingai veikia prieš regionus.
Reikalas tas, kad kol Lietuvos paštas modeliuoja naujas prenumeratos pristatymo kainas, kol Medijų rėmimo fondui biudžetas dar tik planuojamas, regionų laikraščiai jau pradėjo skelbti apie sustabdytą leidybą.
Kol kas tai – pavieniai pranešimai, tačiau neabejoju, kad jų bus daugiau, nes laikraščių ir žurnalų tiesiog nebeapsimokės leisti.
Tai reiškia, kad uždarius bibliotekas kaimuose ir mažesniuose miesteliuose, dabar jų gyventojai bus palikti ir be kitokią nuomonę negu LRT turinčios žiniasklaidos.
Pirštais vieni į kitus badyti nereikia , bet būtina prisiminti, kad reforma buvo pradėta 2019 metais, prie ankstesnės šalies valdžios.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!