Kvietimas į skyriaus gretas

Kvietimas į skyriaus gretas

Mielas Vilniaus rajono gyventojau,-Jei esate veiklus, jaučiate norintis ir galintis dalyvauti visuomeninėje veikloje, savivaldoje, politikoje, rinkiminėje veikloje, 

kviečiame Jus prisijungti prie Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyriaus ir tapti jo nariu.

Kodėl, ir kam to reikia?

Ne vienas iš mūsų į visuomeninę ir politinių partijų veiklą žiūrime gan skeptiškai. Tai išrenka atstovus. už kuriuos Jūs nebalsavote, tai politinė partija neatliepia Jūsų lūkesčių, tai sugalvojate iš viso neiti balsuoti ir nedalyvauti politinėje veikloje. Pasirenkate lengviausią kelią- tyliai, šiltai sėdite ant sofos namuose ir žiūrint televizorių  ar sekant naujienas kompiuteryje burnojate prieš valdžią, kritikuojate politikus, svaidotės ekspertų patarimais, ar iki paryčių rašote kandžius komentarus socialiniuose tinkluose. Tokiu būdų yra tampama sofos ar laido riteriu, youtube sertifikuotu profesionalu ir visažiniu, galinčiu nuversti bet kokiius kalnus. Tačiau gyvenimas už lango teka savo linkme, valdžioje vėl tie patys žmonės, ir vėl nuo jūsų niekas nepriklauso.....  O gal laikas pabandyti? parodyti pavyzdį savo vaikams? Kad bent jau prisiminti ir pasakyti - taip aš tai sukūriau, aš padėjau tai padaryti, mes prie to prisidėjome ir mes taip nusprendėme.  Vien todėl jūs ramiai galėsite pasakyti,- taip aš ir dalyvavau šioje veikloje.

Ką tai Jums duos. 

 Visų pirma prisijungus prie mūsų skyriaus atrasite, naujų ryšių, pažinčių bendraminčių. Vien Jūsų lojalumas, skyriaus palaikymas, ar paprastas noras padėti jau yra didelė vertybė. Jei turite ambicijų, sugebėjimų, išprusimo ir esate pasirįžęs dirbti, galite siūlyti savo kandidatūrą į politines pareigas- savivaldybės tarybos narius, merus, seimo narius, euro parlamento narius ar net prezidento postą. Jei skyriaus nariai,  įvertinę Jūsų indėlį į skyriaus veiklą , palaikys ir savo darbu parems Jūsų kandidatūrą - pirmyn.  Skyrius - tai jau paruoštas administracinis vienetas tokioms užduotims. Butent dalyvaudami jo veikloje, įgysite patirties, kuri pravers  jums vėliau būti išrinktam ar paskirtam į politinio pasitikėjimo pareigas. 

Nenorite kandidatuoti, galite užsiimti garbinga veikla padedant organizuoti darbą rinkiminėse aplylinkėse, stebėti rinkimų eigą, ar skaičiuoti balsus būnant partijos skyriaus atstovu rinkiminėje komisijoje.  Yra daug veiklų, kuriomis galite užsiimti tiesiog laisvalaikiu. 

Ko mes laukiame

Taip mūsų skyrius dar pakankamai jaunas, tačiau mumis pasitikėjo pakankamai daug  Viniaus rajono gyventojų parėmę mus savo parašais ir palaikymu. Šiuo metu mums reikalingi žmonės, kurie visų pirma nori dirbti ir tobulėti. Mums reikalingi ir jauni ir patyrę žmonės, kuriems rūpi kaip yra valdoma savivaldybė, valstybė ir kuriems ne visvien , kokia bus jų vaikų ateitis.  Nesvarbu, kokia veikla užsiimate, visada galima savyje atrasti gebėjimų reikalingų skyriaus veiklai. 

Šiuo metu mums reikalingi žmonės gebantys dirbti organizacinį darbą, burti apie save bendruomenę, dalintis jau turima patirtimi. Mes neuždarome durų niekam, tačiau lojalumas, pagarba vienas kitam, darbštumas, sąžiningumas ir padorumas yra vieni pagrindinių mūsų prioritetų.

 Kaip tapti mūsų nariu

Tiesiog galite užpildyti elektroninę formą, įrašydami savo duomenis, ir mes su Jumis susisieksime.

Galite atsisiųsti prašymo blanką ir jį užpildyti. Užpildytą blanką galite perduoti skyriaus pirmininkui, jo pavaduotojui ar palikti mūsų būstinėje.

 

Džiaugiamės, kad susidomėjote ir norite tapti Lietuvos regionų partijos nariu, prisidėti prie veiklios, bendruomeniškos ir kūrybingos komandos.

 

Dėmesio

Prašau patikrinkite įvestus duomenis. Jie turi būti tikslūs, kaip oficialiuose dokumentuose, pase ar asmens tapatybės kortelėje, su lietuviškais rašmenimis ir nosinėmis bei taškais.
10 + 9 =

 

 

 

 

 

 

 

 

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!