Vilnius ir rajonas

Vilnius ir rajonas

Kandidatas į Vilniaus miesto merus generolas Valdas Tutkus šiandien susitiko su kandidate į Vilniaus rajono merus Jūrate Rusteike.

Susitikimo vieta pasirinkta neatsitiktinai – Naujoji Vilnia , kuri ir yra ties miesto ir rajono riba. Akivaizdžios problemos tapo aiškios jau susitikimo vietoje, ties kavine Sushi Nori esančioje aikštelėje, kur pravažiuoti automobiliu tiesiog neįmanoma. Taip pat buvo aptartos ir Vilniaus miesto , bei rajono bendradarbiavimo problemos. Kaip pavyzdys buvo aptartas Nemenčinės plentas, kur Vilniaus miesto teritorijoje ties susidaro „butelio kakliukas“, kuriame važiuojant link Vilniaus, ir ypač sekmadieniais, susidaro kamščiai net nuo pačios Nemenčinės. Nutarta, kad ši problema kyla todėl, kad projektai nėra derinami tarp miesto ir rajono savivaldybių. Pasirinktos priemonės, kaip šias bėdas spręsti. Dėkojame kavinei Sushi Nori už tikrai skaniausius sušius ir šiltą diskusiją.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!