Previous Next

Užgavėnės 40 totorių kaime

Šiandien regionų partijos kandidatai į tarybos narius, kartu su kandidate į merus Jūrate Rusteike apsilankė 40 -ties totorių kaime Vilniaus rajone.

  Šiandien čia vyko kaimo bendruomenės užgavėnių šventė.  Malonu, kad visi kaimo bendruomenės nariai , nežiūrint į amžių ar tautybę susirinko švęsti jau artėjančio pavasario ir išvaryti Žiemą iš kiemo.  Šventės metu aktyvūs bendruomenės nariai kepė blynus, ir vaišino jais visus šventės dalyvius. Kaimo jaunimas taip pat pasiruošė ir specialiai šventei pasigamino įspūdingų kaukių. Pamatėme ir Lašininio kovą su Kanapiniu  ir šventės pabaigoje sudeginome Morę. Šventės metu buvo daug konkursų, kurių nugalėtojams buvo įteikti įvairūs prizai. Dalyvavo visi, net kandidatė į merus Jūratė Rusteikė ir kiti regionų partijos atstovai. Už  šventės organizavimą ir gerą nuotaiką norėtume padėkoti  Boženai Lazovskai-Kuzborskai ir kitiems aktyviems 40 totorių kaimo bendruomenės aktyvistams.  Tokie bendruomenių susibūrimai ir šventės ir yra pagrindinis mūsų komandos siekis šiose rinkimuose. Norėtųsi ir toliau tęsti tokias tradicijas, bei pasiekti, kad rajono savivaldybės darbuotojai dalyvautų remiant ir rengiant tokias šventes visame Vilniaus rajone.

Apie MUS

Esame Lietuvos regionų partijos Vilniaus rajono skyrius. Pagrindinis mūsų siekis atgaivinti Vilniaus rajoną ir sugrąžinti į jį jaunimą .Nes stiprūs regionai -stipri Lietuva!